Nowy sklep - Poznań ul. Bałtycka 38
!!! Akumulatory do samochodów osobowych od 149zł. !!!
Pełen asortyment - zadzwoń 61 815 55 05Nasza firma oferuje usługi z zakresu ręcznego mycia samochodów osobowych, dostawczych (do 3,5 t.), oraz motocykli.Staramy się dopasować do potrzeb naszego Klienta i dlatego oferujemy swoje usługi na najwyższym poziomie. Coraz częściej stosowane mycie automatyczne i bezdotykowe nie zagwarantuje 100% jakości mycia. Ponadto ilość zużywanej wody w myjniach automatycznych, specjalne środki chemiczne potrzebne do mycia - powodują, że jest to dużo droższa, jeśli chodzi o stronę kosztową, technologia mycia.
Warto również pamiętać, iż myjnia automatyczna pozostawia wiele miejsc niedoczyszczonych i nie dokładnie osuszonych. Dlatego mycie ręczne zyskuje coraz większą popularność, szczególnie w kontekście umacniającego się poglądu o rysowaniu lakieru przez szczotki na myjniach automatycznych.
Ponadto należy pamiętać, iż współczesne lakiery są lakierami wodnymi, używanymi ze względów ekologicznych. Niestety, są to lakiery słabsze od dawniej stosowanych. Regularne mycie w myjniach automatycznych prowadzi w niedługim czasie do ogólnego zmatowienia lakieru.


W naszej myjni dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Pomaga nam w tym odpowiednio przeszkolona i sprawdzona kadra pracownicza oraz współpraca z renomowanymi firmami produkującymi kosmetyki samochodowe najwyższej jakości, takimi jak: Karcher, Tenzi, Trafalgar.


PHU AKPOL Jan Olejnik & Piotr Olejnik :: Bugaj ul. Kobylnicka 42, 62-007 Biskupice :: NIP PL 7770017715 Regon 630225688 tel. +48(061)8155505 :: biuro@phu-akpol.pl